Kontakt


+420 602 465 276
galik [zavináč] cyklogalik.cz

Otevírací doba


Pondělí až pátek: 9 - 17 h
Sobota: 8 - 11 h
Neděle: zavřeno

Informace

Dobře fungující servis je páteří kvalitního obchodu s koly. Nelze ocenit pokročilých technologií kol, pokud jsou nesprávně smontována a servisována.

prodejna

Záruční/garanční servis

Jde o jeden z nejdůležitějších servisů vůbec. Přes veškerou péči v předprodejním servisu, není možné kolo seřídit jednou provždy. U nového kola dochází po prvních ujetých kilometrech ke vzájemnému usazování komponentů. Jde zejména o vzájemná spojení dílů (např. spoj klika-osa středového složení), ložiska, deformace bovdenu a lanek, výplety kol, tvorbu brzdné plochy apod. Je nezbytně nutné dát kolo včas, po ujetí prvních kilometrů, k tomuto záručnímu/garančnímu seřízení. Při této akci podotahujeme všechny spoje kterých se to týká, docentrujeme kola, seřídíme brzdy, řadící systém, zkontrolujeme funkci vidlice a zadního tlumiče atd. De fakto provedeme znovu celkové seřízení kola. Termínem „včas“ se rozumí ihned, při jakékoliv závadě, projevu vůle u dílů či jiných závadách na funkci kola, nebo po prvních ujetých cca 50-100km (naše doporučení), platí to, co nastane dřív. Po tomto servisu je kolo z hlediska seřízení relativně dlouhodobě stabilní. Tímto servisem ale samozřejmě péče o kolo nekončí, nezapomínejte na pravidelný servis kola.

Běžný servis

Tento servis má za úkol držet kolo v perfektní kondici, měl by přicházet pravidelně. Kromě čištění, seřízení a mazání jednotlivých komponentů jde o včasnou výměnu opotřebených dílů jako jsou řetěz, kazeta, převodníky, bovdeny, lanka, brzdové špalky/destičky, pneumatiky, oleje ve vidlici/tlumiči apod. Například včasná a pravidelná výměna řetězu zaručí nejen perfektní funkčnost řadicího systému, ale také ušetří peníze za zbytečně předčasné investice do kazety a převodníků.

Servis vidlic a tlumičů

Od pravidelného vyčištění a namazání, přes výměnu těsnění a tlumicího oleje, po generální opravy. To zajistíme buď přímo v naší dílně, nebo práce většího rozsahu zajistíme ve smluvním servisním centru přímo u distributora.

Vybrané produktyNejnovější články

  1. SPECIALIZED 2015
  2. Lapierre XR 729
  3. Vyzbrojte se na sluníčko


Webové stránky na míru vytvořili Ondřej Benkovič [grafika] a Lukáš Závitkovský [programátor] | Copyright © 2014 CykloGalik.cz